Regulamin

Odpowiedzialność:

DawniejaDzisiaj.pl nie mają wpływu na umieszczane informacje oraz opinie, dlatego też strona nie ponosi za nie odpowiedzialności. Odpowiedzialność za każdą wiadomość umieszczaną na stronie ponosi jej autor.

Treści:

Zabrania się umieszczać treści niezgodnych z polskim prawem. Treści szczególnie zabronione na stronie to treści: pornograficzne, rasistowskie, nazistowskie, naruszanie dobro drugiego człowieka itp.

Jeśli stwierdzisz, że dane zdjęcie lub komentarz narusza zasady tu panujące prosimy o powiadomienie nas o tym korzystając z maila kontaktowego pieknepolki(at)o2.pl. Nie zapomnij podać o które zdjęcie chodzi oraz uzasadnienia.

Głosowanie:

Każda osoba odwiedzająca stronę ma prawo do jednego głosu na każdy obrazek (dodatni lub ujemy). Jeśli dane zyska dużą ilość głosów pozytywnych, automatycznie zostaje umieszczone na stronie głównej, którą odwiedza największa liczba użytkowników.

Użytkownicy:

Zastrzegamy sobie prawa, do zablokowania adresu IP, wykluczenia możliwości pisania na stronie osobom, które utrudniają prawidłowe działanie strony (dotyczy spamowania, wulgarnych i nieetycznych zachowań).

Jeśli przewinienie użytkownika będzie znaczące, wszystkie szkody, do których się przyczynił będą przedstawione władzom i zostaną rozpatrzone wg polskiego prawa. Zastrzegamy sobie prawa do aktualizacji zasad panujących na stronie. Do Twoich obowiązków należy zapoznać się z nowymi zasadami przed skorzystaniem ze strony.

Korzystając ze strony, akceptujesz panujące tu zasady.